satılık zeytinlik

Satılık Zeytinlik Bursa Mudanya Eğerce

Bursa satılık zeytinlik Mudanya Eğerce köyünde 4 dönüm 100 m2 yatırımlık arazi uygun fiyat avantajı ile yeni sahibini bekliyor.

Satılık Zeytinlik

Satılık zeytinlik Bursa en beğenilen bölgesi Mudanya Eğerce denize yakın konumda, müstakil tek tapulu 4.100 m2 arazi satışta. Bursa köylerinde satılık zeytinlik arayanlar için kısa süreliğine 450.000.-Lira fiyatla satışa sunulan arazi yatırım amacıyla da tercih edilebilir. Eğerce köyü zeytinlik almak isteyenlerin kaçırmamasının tavsiye ettiğimiz arazi yola yakın, denize yaklaşık kuşbakışı 800 metre uzaklıktadır.

Bursa Satılık Zeytinlik

Bursa satılık zeytinlik Mudanya Eğerce köyü arsa tarla fiyatları her yıl prim yapan bölge olarak öne çıkarken konumu, fiyatı ile sizinde tercihiniz olabilir. Bursa uygun fiyata arazi köy yerleşimine de yakın konumu ile doğayla baş başa yaşamanız için doğru seçimdir. Müstakil tek tapu parsel bulunmasının zor olduğu bölgede yeni imar çalışmaları yapılmakta olup bu yönden de yatırımlık arazi olarak tercih edilebilir.

Bursa köylerinde uygun fiyatlı dönüm araziler içinde öne çıkan parsel ve her gün eklenen yatırımlık arsa, tarla, zeytinlik, hobi bahçesi ilanlarından ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız sosyal medyadan Mudi Emlak takip edebilirsiniz.

Eğerce Satılık Zeytinlik

Eğerce satılık zeytinlik dönüm fiyatı uygun imarlı arsa, tarla, arazi, bahçe ilanları hakkında bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Satılık Zeytinlik Bursa Mudanya Eğerce arsa ve yüzlerce uygun fiyat avantajında fırsatından yararlanmak için geç kalmadan Mudi Emlak aramanız yeterli olacaktır.

Satılık zeytinlik
Bursa satılık zeytinlik
Eğerce satılık zeytinlik

Leave a Reply

Your email address will not be published.