Eşkel Eğerce satılık arsa

Eşkel Eğerce Satılık Arsa-Bursa Eşkel Satılık Arsa

Eşkel Eğerce Satılık Arsa, Bursa Eşkel Satılık Arsa, Mudanya, deniz manzaralı, 1/1000 imar planında 240 m2 arazi kelepir fiyatla satışta.

Eşkel Eğerce Satılık Arsa

Eşkel Eğerce satılık arsa arayanlar için 175.000.-Lira çok uygun fiyata yeni sahibini bekleyen gayrimenkul karşınızda. Bursa Eşkel Eğerce sahil şehrin en beğenilen bölgesi olurken doğa ve deniz keyfini sizlere yaşatacak arazi aynı zamanda alırken kazandırır. Bursa sahil köyleri satılık arsa tarla arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere önerdiğimiz arazi 1/1000 imar planı içinde yer almaktadır. Deniz manzaralı sahile yakın arsalar içinde uygun fiyatı ve eşsiz lokasyonu ile öne çıkan parsel 240 m2 resmi tapu satışı Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir.

Bursa Eşkel Satılık Arsa

Bursa Eşkel satılık arsa fırsatı resmi tapulu arazi tapusunda tarla niteliğinde olup evlere komşudur. Deniz manzaralı Bursa’da arsa tarla fiyatları her yıl artarken özellikle son aylarda hızla prim yapmaktadır. Eşkel Göktepe mevkiinde satışa sunulan arazi 1/1000 imar planı içinde olduğundan arzu edilirse iki kişi tarafından alınarak ayrı tapu çıkartılması mümkün olabilir. Yatırımlık arsa tarla seçenekleri ile bölgenin lideri Mudi Emlak tarafından satılacak gayrimenkul özel parselasyon planı mevcut olup alınacak yer planda gözükmektedir. Mudi Eşkel Eğerce Emlak firmaları arasında en geniş portfyöye sahip ve en eski firması olarak yıllardır sizlere hizmet vermiş olup taklitlerimizden kaçınınız.

Eşkel satılık arsa tarla seçenekleri arasında köye yakın araziler yanında deniz manzaralı sahilde parseller de portföyümüzde bulunmaktadır. Sizde Eşkel, Eğerce, Esence, Tirilye, Mesudiye, Ayazma bölgesindeki arazilerinizi en doğru fiyatla kısa sürede satış organizasyonun gerçekleşmesini sağlayabiliriz. Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Youtube Mudi Emlak sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edenlerin uygun arazilerden en önce haberdar olması mümkün olduğu gibi size de öneririz.

Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya Eşkel satılık arsa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi farklı tarla, bahçe, zeytinlik, yazlık, müstakil bahçeli ev seçeneklerini de inceleyebiliriz. Uygun fiyatlı Eşkel Eğerce arsalar içinden birini seçerek sizde doğal yaşamın keyfini sürerek aynı zamanda yatırım yapabilirsiniz. Eğerce Eşkel satılık arsa tarla fırsatını kaçırmamak için bizi arayarak randevu alabilir ve yeri görebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.