Denize sıfır arsa

Denize Sıfır Arsa-Bursa Denize Sıfır Satılık Arsa

Denize sıfır arsa, Bursa deniz kenarı arsa, deniz manzaralı, Mudanya ve Eğerce bölgesinde tarla fırsatı uygun fiyatla sizi bekliyor.

Denize Sıfır Arsa

Bursa Denize sıfır arsa almayı düşünenler için Mudanya Eğerce köyü sahilde 1.500 m2 arazi 1.250.000.-Lira satışa sunuldu. Denize sıfır arsalar içinde bulunduğu konum ve uygun fiyat avantajı ile satılık gayrimenkul sizinde seçiminiz olabilir. Bursa’da deniz kenarında satılık arsa tarla arayanlar için şehrin en beğenilen köyünde satışa sunulan arazi sizinde seçiminiz olabilir.

Bursa Denize Sıfır Satılık Arsalar

Bursa denize sıfır satılık arsalar almak isteyenler için kısa süre için uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulan arazi tapusunda tarla niteliğindedir.. Bursa Mudanya köylerinde arsalar içinde öne çıkan gayrimenkul çay bahçeleri, cami, süpermarket, eğlence mekanlarına çok yakındır. Merkezi konumda satılık arazi yola ve yürüyüş yoluna cephe konumda olup Marmara’nın en güzel sahil köyündedir. Bursa merkeze 55 km. Mudanya’ya 25 km. mesafedeki Eğerce köyü sahili yakın illerde yaşayanlarında beğenisini kazanmaktadır.

Satılık arsa denize sıfır tarla elektrik-su bağlantıları yakınındaki arazinin konumu sizinde mutlaka beğeninizi kazanacaktır. Emlak yatırımı yaparken yıllardır bölgesinde güvenle hizmet sunan firmamızdan gayrimenkullerinizin satışı konusunda da bizi arayabilirsiniz. Müstakil tapulu Eğerce satılık arsa satışında sorun bulunmamakla beraber imar çalışmaları süren bölgenin en güzel konumundadır. Eğerce Emlak farkıyla sizlere sunulan gayrimenkul denizin ve doğanın keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacak özelliklerdedir. Bursa arsa fiyatları özellikle sahil şeridinde 100 m2 150-200.000.-Lira bandında seyrederken arazi için istenilen fiyatın gayet uygun olduğunu sizde takdir edebilirsiniz.

Deniz Kenarı Satılık Arsa

Deniz kenarı satılık arsa fırsatı ve Bursa Mudanya Eşkel, Eğerce, Tirilye, Ayazma, Mesudiye köylerinde arazi almadan bizimle irtibat kurmanızı öneririz. Eğerce bölgesinin en geniş portföyüne sahip emlak firması olarak 100 m2 den başlayan arsa, tarla, zeytinlik, bahçe fırsatları portföyümüzde bulabilirsiniz. Bursa denize sıfır tarla fırsatlarından ilk siz haberdar olmak isterseniz bizi Youtube, Instagram, Twittter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Denize sıfır satılık arsa fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi arayarak bilgi ve yeri görmek için randevu alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.