Eğerce satılık arsa

Eğerce Satılık Arsa – Eşkel Eğerce Arsa

Eğerce satılık arsa, Eşkel Eğerce arsa ve Bursa denize sıfır arsa arayanlar için 130 m2 tarla uygun fiyata satışa sunuldu.

Eğerce Satılık Arsa

Bursa Eğerce satılık arsa arayışında olanlar için denize sıfır tarla niteliğindeki arazi 65.000.-Lira fiyata yeni sahibini bekliyor. Eğerce’de satılık arsalar içinde öne çıkan gayrimenkul resmi tapulu olup satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde yapılacaktır. Bursa Eğerce’de arsa fiyatları ve fırsatları ile yıllardır sizlere hizmet sunan Mudi Emlak’dan satılacak arazi yatırım fırsatıdır. Bursa Mudanya sahil köyleri Eşkel, Mesudiye, Ayazma, Eğerce, Tirilye’de satılık arsalar 60.000.-Lira’dan başlayan fiyatla firmamız emlak ilanlar bulabilirsiniz. Deniz manzaralı ve sahile sıfır konumdaki arazi doğayla baş başa kalmanız için fırsat niteliğindedir.

Eşkel Eğerce Arsa

Eşkel Eğerce arsa fırsatları ile bölgenin lider gayrimenkul firmasından alacağınız tüm gayrimenkuller resmi tapuludur. Bursa Eşkel Eğerce’de arsa tarla Bursa Mudanya en beğenilen köyünde yer almaktadır. Bursa köylerinde tarla arsa ilanları her bütçeye seçeneklerle sunulurken Eğerce Emlak Mudi danışmadan karar vermeyin. 1/1000 imar planı içinde yer alan arazi sizinde seçiminiz olabileceği gibi tapusunda tarla niteliğindedir.

Eğerce Eşkel arsa emsallerinden uygun fiyata satışa sunulan gayrimenkul ihtiyaçtan satılık olup kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Mudi Emlak farkıyla satılacak olan gayrimenkul ana yola yaklaşık 300 metre uzaklıkta, deniz manzaralı, sahile sıfır konumdadır. Deniz manzaralı tarla almak isteyenlerin, arayanların beğenisini kazanacağını düşündüğümüz arazi haricinde her keseye uygun seçeneklerde portföyümüzde mevcuttur. Mudanya sahile sıfır arazi fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi arayabilirsiniz.

Bursa Denize Sıfır Arsa

Bursa denize sıfır arsa Eşkel uzaklığı merkeze yaklaşık 800 metre, Mudanya’ya 20 km. Bursa’ya 50 km. mesafededir. Denize sıfır arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak Mudanya en köklü firmaları arasındadır. Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek fırsat arazilerden ilk sizin haberinizin olmasını sağlayabilirsiniz. Eğerce’de satılık arsa ve Bursa köyleri Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma tarla, zeytinlik için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğerce satılık arsa
Eşkel Eğerce arsa
Bursa denize sıfır arsa

Leave a Reply

Your email address will not be published.