Bursa Eğerce deniz manzaralı satılık arazi

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arazi

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arazi evlere yakın, merkeze ve sahile yürüme mesafesinde yatırımlık arsa uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Bursa Deniz Manzaralı Arazi

Bursa deniz manzaralı arazi 2.750 m2 yola cepheli parsel sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz lokasyonda olup kısa süre için 310.000.-Lira fiyata Eğerce Emlak Mudi portföyünden satılacaktır. Bursa’da deniz manzaralı arsa ve tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen gayrimenkul firmamız portföyünde sizlere sunulan arazi müstakil tapulu olup satış işlemler Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir.

Eğerce Deniz Manzaralı Arazi

Eğerce deniz manzaralı arazi arayanlar için kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki parsel tapusunda tarla niteliğinde olup bölgenin en beğenilen bölgesi Yalı mevkiinde bulunmaktadır. Eğerce deniz manzaralı arazi ve arsalar içinde fiyatı ve lokasyonu ile sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz arazi Mudanya merkeze yaklaşık 25 km, Bursa’ya 50 km. uzaklıktadır. Eğerce mahallesi ve Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Tirilye bölgesi son yıllarda özellikle İstanbul başta olmak üzere Bursa’ya yakın illerden yoğun talep görürken sizinde doğayla başbaşa kalmanız için fırsat olabilir.

Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Arazi

Bursa Eğerce deniz manzaralı arazi tarla, zeytinlik ve kelepir arsalar ilk olarak sizin haberiniz olsun istiyorsanız Mudi Emlak sosyal medya hesaplarından bizi takip etmenizi tavsiye ederiz: Bursa Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arazi ilgili bilgi almak için geç kalmadan bizi arayabileceğiniz gibi yeri görmek için mutlaka randevu almanızı rica ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.