Bursa Mudanya Eğerce satılık tarla

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Tarla

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Tarla bölgenin en çok ilgi gören köyünde yer alırken 2300 m2 arazi sahile, merkeze, çay bahçelerine yakın konumda ve emsallerinden çok uygun fiyattadır.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla alarak geleceğinin yatırımını yapmak isteyenler için kısa süreliğine 650.000.-Lira fiyatla satışa sunulan parsel müstakil tapuludur. Bursa’da satılık tarla 1/1000 Mudanya imar planı komşu olup su, elektrik, telekom bağlantıları komşu parselde bulunmaktadır. Bursa’da deniz manzaralı tarla arayanların kaçırmamasını tavsiye ettiğimiz arazi Eğerce köyünde yer alırken ana yola yaklaşık 25 metre uzaklıkta olup Mudanya-Bursa minibüsleri asfalttan geçmektedir.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla gerekli izinler alınarak kapanmaz deniz manzarası sayesinde keyifli günler geçirebileceğiniz villa, müstakil bahçeli ev yapabilmeniz için uygun bir parsel olarak sizlere sunulurken fiyatı da emsallerine nazaran uygundur. Mudanya’da satılık tarlalar arasında fiyat/lokasyon ile sizlere yıllardır güvenle hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde yer alırken yüzlerce gayrimenkul seçeneği ile en geniş alternatiflere sahip firmamızda size uygun bir emlak mutlaka bulunacaktır.

Bursa Mudanya Eğerce Tarla

Bursa Mudanya Eğerce tarla alırken kazanmanızı sağlayacak özelliklere sahip parsel yanında Tirilye, Kumyaka, Eşkel-Esence, Mesudiye-Ayazma’da zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ev seçenekleri de sizleri beklemektedir. Bursa Mudanya Eğerce Satılık Tarla fırsat araziler arasında yer alırken firmamız gayrimenkul uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.