Bursa Mudanya Eğerce satılık müstakil ev villa

Bursa Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Ev Villa

Bursa Mudanya Eğerce satılık müstakil ev villa full deniz manzaralı, 289 m2 toplam arazi içine kurulu 2 katlı malikane 5 oda 2 salon olup inşaa maliyetinin altında fiyatla satışa sunulmuştur.

Bursa Satılık Müstakil Ev

Bursa satılık müstakil ev almak isteyenlerin kaçırmamaları gereken gayrimenkul 475.000.-Lira fiyata satılacak olup elektrik, su bağlantıları mevcuttur. Bursa’da satılık müstakil ev önü kapanmaz deniz manzarası sayesinde dünya sıralamasında temiz havası olan bölgenin en güzel satılık villa olarak yeni sahibini beklemektedir.

Mudanya Satılık Müstakil Ev

Mudanya satılık müstakil ev arayanların sadece arazi fiyatı 150.000.-Lira’ya alabilecekleri arazi Eğerce’nin en hakim noktasında yer alırken sizinde hayalini kurduğunuz günleri geçirmenizi sağlayacaktır. Mudanya’da satılık villa denize yakın, full deniz manzaralı müstakil ev sahile yaklaşık 700 metre uzaklıktadır. Mudanya’da satılık gayrimenkuller denildiğinde yıllardır ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde bütçenize uygun, hayallerinizi süsleyen bir seçenek mutlaka bulunacaktır.

Bursa Mudanya Satılık Müstakil Ev

Bursa Mudanya satılık müstakil ev almak için en doğrı yeri en uygun fiyat avantajı ile satın almak isteyenlerin satışa sunduğumuz gayrimenkulu mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Bursa Mudanya satılık bahçeli müstakil evler ve villalar arasında konumu, fiyatı, inşaat kalitesi ile öne çıkan gayrimenkulü sizinde kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Ev Villa yeni sahibi olmak için detayları görüşebileceğiniz Mudi Emlak yetkilisine bir telefon kadar yakın olduğunuzu unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.