Mudanya Eğerce satılık ev

Mudanya Eğerce Satılık Ev

Mudanya Eğerce satılık ev 189 m2 arazi içinde 98 m2 2 oda 1 salon masrafsız ve deniz 100 metre mesafede yer alan kaçırılmaz yatırım fırsatı olarak sizlere sunulmuştur.

Eğerce Satılık Ev

Eğerce satılık ev için istenilen fiyat kısa süre için xxx.000.-TL olup bölgede 100 m2 arsa fiyatlarının 50-60 bin Lira aralığında olduğu düşünüldüğünde mutlaka değerlendirilmesi gereken gayrimenkuller arasında yer almaktadır. Eğerce satılık ev tek kat olup üst katında yer alan terasında deniz manzarası ile keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Temiz havası, eşsiz sahili ve son yıllarda Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırımları ile Mudanya’nın en güzel beldeleri arasında öne çıkan Eğerce de müstakil ev almak geleceğe yatırım yapmak anlamına gelmektedir.

Eğerce de satılık ev

Eğerce de satılık ev almak isteyenler için kaliteli yapısı, camiye, merkeze, sahile yakınlığı ile dikkat çeken villa hızla gelişen bölgede “BENDE VARIM” demek isteyen yeni sahibini beklemektedir. Mudanya merkeze yaklaşık 24 km. mesafede olan Eğerce köyü Bursa-Eğerce ve Mudanya-Eğerce arasında toplıu taşıma vasıtaları ile de ulaşımın sorun olmadığı beldeler arasındadır.

Eğerce Satılık Müstakil Ev

Eğerce Satılık Müstakil ev elektrik ve su bağlantısı yapılmıştır ve bahçesinde kendinizin ekebileceği meyve, sebzeye uygundur. Eğerce satılık ev Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulmuş olup aynı zamanda geniş yelpazemizde herkesin bütçesine uygun villa, bahçe, kelepir arsa, arazi, zeytinlik seçeneklerini incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Eğerce satılık ev yeni sahibine hayırlı olmasını diler farklı bahçeli müstakil ev, yazlık, villa seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.

mudanya-egerce-satilik-ev egerce-de-satilik-ev egerce-satilik-ev egerce-satilik-evler egerce-satilik-mustakil-ev mudanya-egerce-de-satilik-ev mudanya-egerce-satilik-evler

Leave a Reply

Your email address will not be published.