Eğerce satılık müstakil ev

Eğerce Satılık Müstakil Ev

Eğerce Satılık Müstakil Ev denize yaklaşık 150 metre mesafede yer alan konumu ve 500 m2 arsa içine konumlandırılan evi ile sizlere unutulmaz anlar yaşamanız için imkan sunacaktır.

Eğerce Satılık Ev

Eğerce Satılık Ev yerleşimin içinde yer alırken sadece dakikalar içinde inebileceğiniz sahilde uçcuz bucaksız manzaraya sahip manzaraya sahiptir. Eğerce satılık evler içinde konumu ve kısa süre için geçerli 395.000.-TL lik kelepir fiyatı ile mutlaka değerlendirilmesini tavsiye ettiğimi müstakil 100 m2 alanda 2 oda 1 salondur.

Eğerce Satılık Müstakil Ev

Eğerce satılık müstakil ev ana yola, çay bahçelerine, resaurantlara, toplu taşıma araçlarına yakın olup yılın her ayında rahatlık içine kadar girebileceğiniz yolu mevcuttur. Eğerce’de satılık müstakil ev prefabrik olarak inşa edilmiş olup banyosu, mutfağı ve zemini özel olarak tasarlanıp inşa edilmiştir.

Eğerce Denize Yakın Ev

Eğerce denize yakın müstakil ev hisseli tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmamakla beraber diğer hissedarlarında yerleri bellidir ve problem yaşamazsınız. Eğerce satılık ev başta olmak üzere bölgenin lider gaymenkul firması Mudi Emlak portföyünde yer alan yüzlerce seçeceği incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

egerce-satilik-mustakil-ev bursa-egerce-msutakil-ev egerce-denize-yakin-ev egerce-de-satilik-evler egerce-mustakil-ev egerce-satilik-ev-bul egerce-satilik-evler egerce-satilik-mustakil mudanya-egerce-evler

Leave a Reply

Your email address will not be published.