Mudanya Eğerce satılık müstakil bahçeli ev

Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Bahçeli Ev

Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Bhçeli Ev deniz manzaralı, 1/1000 imar planı içinde, resmi tapulu gayrimenkul uygun fiyatla yeni sahibi bekliyor.

Eğerce Müstakil Ev

Eğerce müstakil ev 100 m2 içinde 2+1 yazlık tarzda veya yılın 12 ayında yaşayabileceğiniz gayrimenkul xxx.000.-Lira fiyatla satışa sunulmuştur. Eğerce’de satılık müstakil ev arayanlar için kaçırılmayacak fırsat fiyatla Mudi Emlak portföyünden satılacak olan bahçeli ev kapanmaz deniz manzaralı olup sizinde beklentilerinizi karşılayacaktır.

Eğerce Satılık Müstakil Ev

Eğerce satılık müstakil ev sahile ve merkeze sadece 300 metre uzaklıkta olup Bursa ve Mudanya minibülerine çok yakın konumdadır. Mudanya Eğerce bahçeli ev resmi tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleştirilecektir. Bursa sahil köylerinde nereden arazi alınır? diye soranlar için en iyi cevap Mudanya Eşkel, Esence, Eğerce, Ayazma, Mesudiye satılık arsalar diyebileceğimiz gibi portföyümüzde 45.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla araz, bulabilirsiniz. Mudanya yaklaşık 25 km, Bursa’ya 45 km uzaklıktaki Eğerce köyü her yıl binlerce kişinin tercihi olurken hızla gelişen bölgede yer almanız için fırsat niteliğindedir.

Eğerce Satılık Müstakil Bahçeli Ev

Eğerce satılık müstakil bahçeli ev başta olmak üzere bölgede Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, villa seçeneklerini incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Eğerce Satılık Müstakil Bahçeli Ev ilgili detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi fırsat gayrimenkullerden ilk olarak haberdar olmak için Youtube, Instagram, Twitter Mudi Emlak takip etmenizi tavsiye ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.