Bursa Mudanya Eğerce satılık deniz manzaralı arsa

Bursa Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Arsa

Bursa Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Arsa 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup 120 m2 resmi tapulu parseller sahile, merkeze, camiye yaklaşık 300 metre uzaklıktadır.

Bursa Deniz Manzaralı Arsa

Bursa deniz manzaralı arsa olarak satışa sunduğumuz parsel için istenilen fiyat kısa süreliğine 95.000.-Lira olup asfalt dibinde yer alan tarla niteliğindeki arazi eşi benzerine az rastlanan konumdadır. Bursa’da deniz manzaralı arsalar içinde aynı lokasyondaki arazilerin fiyatları çok daha yüksek olmakla beraber sizde eşsiz havası ve sahili ile yoğun ilgi gören beldede yer alabilirsiniz.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa elektrik, su, kanalizasyon, telefon bağlantıları hemen yanı başında yer alan araziye gerekli izinleri alarak yazlık veya müstakil evinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Mudanya’da deniz manzaralı arsalar ve herkesin bütçesine uygun tarla, bahçe, zeytinlik, müstakil ev, villa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünü mutlaka sizinde hayalini kurduğunuz gayrimenkul bulunacaktır.

Eğerce Deniz Manzaralı Arsa

Eğerce deniz manzaralı arsa almak isteyenler için aradıkları tüm özelliklere sahip olduğunu düşündüğümüz parselin resmi hisseli tapusu bulunmakla beraber özel parselasyonu yapılmıştır. Bursa Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Arsa ile ilgili bilgi almak, yeri görmek ya da farklı gayrimenkul seçeneklerini incelemek için sizleri de ofisimize bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.