Bursa Mudanya Eğerce satılık imarlı arsa

Bursa Mudanya Eğerce Satılık İmarlı Arsa

Bursa Mudanya Eğerce Satılık İmarlı Arsa sahile, merkeze, camiye, ana yola çok yakın konumda arazi ihtiyaçtan uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa İmarlı Arsa

Bursa imarlı arsa arayanlar için Marmara Bölgesi’nin en güzel sahili Mudanya Eğerce’de satışa sunulan 166 m2 arazi için 85.000.-Lira istenilmektedir. Bursa’da imarlı arsa arayanların temiz havası ve eşsiz sahili yanında yeni projelere yakınlığı ile de tercih ettiği Mudanya Eğerce’de sizlere sunulan parsellerden 3 tane bulunmakta olup özel parselasyonları yapılmış ve yerleriniz bellidir.

Mudanya İmarlı Arsa

Mudanya imarlı arsa almak isteyenlerin ve sahil köyünde benimde yerim olsun hayalini sürenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazinin resmi tapulu satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Mudanya Eğerce imarlı arsa 1/1000 imar planı içinde yer almakta olup alışveriş merkezine ve sahil yakın parseller gerekli izinler alınarak içine yaşam alanı yapabilmenize uygundur. Bursa Eğerce köyü satılık arsa tarla, zeytinlik, müstakil ev denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde mutlaka sizin bütçenize uygun ve hayalini kurduğunuz gayrimenkul bulunabilir.

Bursa Mudanya İmarlı Arsa

Bursa Mudanya imarlı arsa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi Eğerce, Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma’da satılık tarla, zeytinlik, villa ilanları için acele etmenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Eğerce Satılık İmarlı Arsa uygun fiyattan satın alarak unutulmaz günler geçireceğiniz ve yatırımlık değerlendirebileceğiniz araziyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.