Eğerce satılık tarla

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla asfalt ana yola cephe, resmi tapulu, 5.000 m2 arazi yatırımlık arazi arayan yeni sahibini bekliyor.

Eğerce Satılık Tarla

Eğerce satılık tarla almak isteyenler için kısa süreliğine acil ihtiyaçtan 350.000.-Lira fiyata portföyümüzden satılacak olan arazi yatırımcısına kazandıracak Mudanya Emlak seçenekleri içinde öne çıkmaktadır. Eğerce satılık tarlalar içinde öne çıkan arazi toplamda 15.000 m2 olup 1/3 hissesi satılacak ve yeri hissedarlar arasında paylaşılmıştır.

Eğerce’de Satılık Tarla

Eğerce’de satılık tarla arayanlar için emsallerinin 150.000 Lira dönüm fiyatı ile satıldığı bölgede dönümüne 70.000 Lira istenilen arazi orta vadede değerine değer kazandıracaktır. Bursa Mudanya Eğerce satılık tarla içinde öne çıkan arazi muhteşem deniz manzarasına sahip olup yeni açılan asfalt ana yola cephe olması sayesinde yılın her ayında içine kadar gime imkanınız bulunmaktadır. Eşkel Eğerce, Mesudiye Ayazma satılık arsa, tarla, zeytinlik, yazlık, müstakil ev denildiğinde ilk olarak akıllara gelen ve yıllardır sizlere hizmet sunan Mudi Emlak danışmadan Mudanya Emlak karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Eğerce Satılık Tarla

Mudanya Eğerce satılık tarla sizinde tercih edeceğinizi düşündüğümüz lokasyonda ve uygun fiyatta olduğunu düşünüyoruz. Mudanya Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Tarla ile ilgili detaylı bilgiye telefonla bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi farklı Mudanya Emlak fırsatları için geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.