Mudanya Eğerce imarlı satılık arsa

Mudanya Eğerce İmarlı Satılık Arsa

Mudanya Eğerce İmarlı Satılık Arsa 181 m2 olup denize 50 metre uzaklıkta, yerleşime yakın, asfalta cephe ve rayiçlerine göre uygun fiyat avantajı ile satışa sunulmuştur.

Eğerce Satılık Arsa

Eğerce satılık arsa için istenilen fiyat 125.000.-Lira olup konumu, denize yakın olması ve imar durumu değerlendirildiğinde yatırım için fırsat değerinde olduğunu sizde değerlendirebilirsiniz. Mudanya Eğerce satılık arsa almak isteyenlerin mutlaka değerlendirmesini tavsiye ettiğimiz arazi gerekli müsadeler alınması halinde ticari olarak da kullanılabilir.

Mudanya Eğerce Satılık Arsa

Mudanya Eğerce satılık arsa arayanların istedikleri özelliklerin tümünü içinde barındırdığını düşündüğümüz parsel satışı Mudanya Tapu Müdürlüğü’nde yapılacak olup hisseli resmi tapusu bulunmaktadır. Mudanya’da satılık arsa almak için doğru zaman ve uygun fiyatı arayanların değerlendirmesi gereken parsel Eğerce-Mesudiye asfalt yola cephe olup imar çalışmalarının hızla ilerlediği bölgenin en değerli araziler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı denize yakın arsa ve Bursa Mudanya’da yatırımlık satılık arazi almaya karar vermeden bizimle de görüşmenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Eğerce’de satılık arsa

Mudanya Eğerce’de satılık arsa bölgenin portföy ve uygun fiyatlı araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen gayrimenkul firması Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun arazi, zeytinlik, tarla, bağ, bahçe, müstakil ev seçenekleri bulunmaktadır. Mudanya Eğerce İmarlı Satılık Arsa yatırım için doğru fiyat ve lokasyon arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olup detaylı bilgi almak için telefonla ya da Kumyaka Mudi Emlak ofisimizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.