Mudanya Eğerce satılık arsa

Mudanya Eğerce Satılık Arsa

Mudanya Eğerce Satılık Arsa köye yakın konumu ve kapanmaz deniz manzaralı lokasyonu, kaçırılmayacak fiyat avantajı ile satışa sunulmuştur.

Eğerce Satılık Arsa

Eğerce satılık arsa 230 m2 olup yılın her ayında rahatlıkla içine kadar girebileceğiniz yolu bulunmakta ve kısa süre için 125.000.-TL fiyatla sizleri beklemektedir. Eğerce satılık arsa almak isteyenler için konum farklı avantajları da bulabilecekleri arazi köye yakın ve çevresinde villalar bulunduğundan elektrik ve su çekilmesi sorun olmayacaktır. Eğercede satılık arsalar bulabileceğiniz bölgenin lider emlak ofisi Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulan arazi denize yakın olup bölgenin en hakim manzaralı parselleri arasında yer almaktadır.

Eğercede Satılık Arsa

Eğercede satılık arsa hisseli tapu olarak satışı gerçekleştirilecek olup satışında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Bursa’nın hızla gelişen ve yatırımcıların yanında yazlık ev ya da yaz-kış yaşamak için ev yapmak için her yaş grubu tarafından tercih edilen Eğercede arsa almak için herkesin bütçesine uygun seçenekleri portföyünde bulunduran Mudi Mudanya Emlak hayallerinizin gerçekleşmesi için çalışmaktadır.

Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Eğerce Deniz Manzaralı Satılık Arsa ve bölgede yer alan satılık zeytinlik, tarla, bağ, bahçe, müstakil ev, villa satın almak isteyenlerin ilk olarak tercih ettiği emlak ofisi olarak satışa sunduğumuz tüm araziler yatırım yapılabilecek özelliklere sahiptir. Eğerce, Mesudiye, Ayazma, Tirilye, Eşkel, Esence yatırımlık araziler için ofisimizi ziyaret etmeniz veya gayrimenkul uzmanlarımız ile temasa geçmeniz yeterli olacaktır.

mudanya-egerce-satilik-arsa egerce-arsa-satilik egerce-de-satilik-arsa egerce-satilik-arsa mudanya-egerce-arsa mudanya-egerce-de-satilik-arsa mudanya-egerce-satilik-arsalar

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.