Mudanya Eğerce satılık tarla

Mudanya Eğerce Satılık Tarla

Mudanya Eğerce satılık tarla köye yakın, full deniz manzarası ve bölgenin en uygun fiyatlı arazisi olmasıyla portföyümüzde yer almakta olup mutlaka değerlendirilmesi gereken parseller arasındadır.

Eğerce satılık tarla

Eğerce satılık tarla ve zeytinlik, arsa, arazi, bağ, villa, müstakil ev arayanların ilk olarak tercih ettikleri emlak ofisi Mudanya Mudi Emlak ayrıcalığı ile sizlere sunulan parsel kısa süre için 2.400 m2 olup xxx.000.-TL den satışa sunulmuştur. Eğerce satılık tarla kelepir fiyatı ile bölgenin yatırım yapılabilir parselleri arasında yer almakta olup hızla gelişen beldede köye yakın konumdaki arazilerin 100 m2 fiyatı 35-40 bin lira civarındadır.

Eğerce’de satılık tarla

Eğerce’de satılık tarla köye ve yerleşime 120-130 metre civarında olup hızla gelişen ve ilgi gören bölgenin en gözde arazileri arasındadır. Büyükşehir Belediyesi tarafından son yıllarda ciddi yatırımların yapıldığı ve hızla gelişen Eğerce’de satılık tarla kapanmaz deniz manzarası ile dikkat çekerken Karacabey, Bursa ve Mudanya’ya yakın olmasıyla da rağbet görmektedir.

Eğerce kelepir satılık tarla

Eğerce kelepir satılık tarla dönüm fiyatları ortalama 100 bin Lira civarında seyrederken uygun fiyata arazi almak isteyenlerin mutlaka satışa sunulan parseli değerlendirmelerini öneririz. Eğerce satılık tarla ve Mudanya köyleri nde yer alan zeytinlikler, arsalar, araziler, imarlı arsalar, villa, müstakil ev için Mudi Emlak portföyünü incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-egerce-satilik-tarla egerce-satilik-tarla

Leave a Reply

Your email address will not be published.