Mudanya Eğercede satılık arsa

Mudanya Eğerce’de Satılık Arsa

Mudanya Eğerce’de Satılık Arsa deniz manzaralı, köyün hemen yanında ve yerleşimin içinde yer almakta olup bölgenin en uygun fiyatı ile satışa sunulmuştur.

Eğerce Satılık Arsa

Eğerce Satılık Arsa alarak hızla gelişen bölgede yer almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat olarak 100 m2 70.000.-TL’den satışa sunulan arazi içine yaz kış aracınızla gidebileceğiniz yolu bulunmaktadır. Eğerce satılık arsa içine ev veya yazlık yaparak en güzel günlerinizi yaşayabileceğiniz gibi aynı zamanda yılın her mevsiminde de rahatlıkla ikamet edebilirsiniz.

Eğercede Satılık Arsa

Eğercede satılık arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat araziler arasında Mudi Emlak portföyünde yer alan arazi yanlarında yer alan evler ve konumu ile kısa süre içinde daha da değerlenecektir. Deniz manzaralı arsa ve tarla ana yola yakın olup Bursa ve Mudanya’ya yılın her ayında toplu taşıma imkanı ile ulaşabilmeniz mümkündür. Doğal hayatta sağlıklı yaşamak isteyenler için özellikle değerlendirilmesini tavsiye ettiğimiz Eğerce satılık arsa çevresinde ve bölgede 100 m2 araziler şu anda 90-100.000.-TL civarında satılmakta olup alırken kazanmanız mümkündür.

Eğercede Satılık Arsalar

Bursa Mudanya Eğercede satılık arsalar denildiğinde bölgenin en geniş portföyünü inceleyebileceğiniz Mudi Emlak herkesin bütçesine uygun alternatifleri sunmaktadır. Eğercede satılık arsa ve Mudanya köyleri Işıklı, Trilye, Esence, Eşkel, Mesudiye, Aydınpınar, Söğütpınar, Yörükali de zeytinlik, tarla, bahçe, müstakil ev, villa için kelepir fiyatları incelemenizi tavsiye ederiz.

mudanya-egercede-satilik-arsa egerce-arsa egercede-arsa egercede-satilik-arsa mudanya-egercede-arsa

Leave a Reply

Your email address will not be published.