Mudanya Eğerce sahilde deniz manzaralı tarla

Mudanya Eğerce Sahilde Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya Eğerce Sahilde Deniz Manzaralı Tarla yol kenarında, müstakil tapulu, yatırımlık arazi uygun fiyatla satışa sunuldu.

Eğerce Sahilde Tarla

Eğerce sahilde tarla Bursa Mudanya hızla gelişen tatil beldesinde 4400 m2 arazi 850.000.-Lira fiyata Mudi Emlak portföyünden satılacak olup yatırım tavsiyesi olarak mutlaka değerlendirmenizi öneririz. Eğerce sahilde satılık tarla almak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat olarak sizlere sunulan arazi müstakil tapulu olup denize yaklaşık 250 metre uzaklıkta ve ihtiyaçtan emsallerinden uygun dönüm fiyatı ile yeni sahibini beklemektedir.

Mudanya Eğerce Sahilde Tarla

Mudanya Eğerce sahilde tarla almayı düşünenler için kaçırılmayacak fırsat olan arazi ana yola ve merkeze yakın konumu ile de tercihiniz olabilir. Mudanya Eğerce satılık tarla içinde deniz manzarası ile sizinde hayallerinizi süsleyen yaşam alanınızı oluşturabileceğiniz arazi doğayla başbaşa kalmanızı da sağlayacaktır. Mudanya sahil köyleri içinde en yoğun ilgiye sahip Eğerce bölgesi özellikle Teknosab projesi ile değerine değer katarken arazi fiyatlarının her yıl prim yaptığı da mutlaka dikkate alınmalıdır. Devlet arazisine komşu olması yanında bulunduğu lokasyon ve uygun fiyatı ile sizinde tercih edebileceğiniz arazi yanında herkesin bütçesine uygun seçenekleri Mudi Emlak portföyünden inceleyebilirsiniz.

Mudanya Eğerce Sahilde Tarlalar

Mudanya Eğerce sahilde tarlalar yanında Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Tirilye’de satılık arsa, zeytinlik, bahçe, villa, müstakil ev seçeneklerinden ilk olarak haberdar olmak isterseniz Mudi Emlak Instagram, Twitter, Youtube kanallarından bizi takip edebilirsiniz. Mudanya Eğerce Sahilde Deniz Manzaralı Tarla ilgili bilgi alarak farklı seçenekleri değerlendirerek arazi görmek için bizi arayarak randevu almanızı önemle rica ederiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.